Свято «Прийми нас, гімназіє, в обійми свої!»

Довгоочікувана та урочиста подія – посвята в гімназисти – відбулася 24 вересня в формі лінійки на шкільному подвір’ї гімназії № 4. Подія зібрала багато глядачів, хоча все ж таки провідну роль в ній відігравали учні п’ятих класів.

5В клас. Кл. керівник - Мірошніченко І.В

Юних учнів гімназії, «свіжу кров» та заміну випускникам сьогодення, привітали директор Валентина Андріївна – і до її теплих побажань приєднався також вокальний ансамбль «Голосисті краплинки», який подарував п’ятикласникам «Веселкову пісню». Святкова атмосфера мала в собі й урочисту складову: багато хто з нинішніх п’ятикласників вже мав нагоду відзначитися, всі вони – обдаровані, сильні, творчі особистості, на яких чекає чудове майбутнє, для яких відкрито сотні шляхів — і на цій святковій лінійці було відзначено їх прізвища та досягнення.

Вдягнення старшокласниками почесних символів юним гімназистам

Також вітала юнаків та дівчат казкова Королева знань, яка дала гімназистам настанови на подальше сумлінне навчання та подарувала чарівний ключ знань.

Завершилася подія яскраво: пов’язуванням символічних гімназійних краваток юним учням старшими, а також перетворенням гімназійного подвір’я на справжнє буйство кольорів – перед тим, як зробити почесне коло та завершити свято, п’ятикласники випустити різнокольорові кульки в осіннє небо – а разом із ними відпустити в світ всі свої мрії та сподівання.

5Б клас. Кл. керівник: Шевченко О.В.

Пантєлєєва В.Я.,

керівник гуртка «Юний журналіст» Миколаївської гімназії №4