До 210 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.Тарас Григорович надихав, підбадьорював нас своєю віршованою мудрістю, його слова надалі звучать актуально та потужно. Нехай Шевченкові твори завжди будуть в наших серцях і нагадують про важливість любові до рідної землі, культури та мови.Давайте згадаємо його слова, які пронизують нашу душу та втілюють найкращі ідеали. Читає учениця 2-Б класу МЛ 55, Боденко Є. (кл.кер.Ковальова Г.М.)