Бузька хвиля

Протягом двох років в Миколаївській гімназії №4 йшла робота за міським проектом «Бузька хвиля». В ході пошукової роботи була розроблена нова екскурсія, яка проходить на базі шкільного музею етнографії «Ідуть у море кораблі». Всіх бажаючих запрошуємо цікаво і змістовно провести час.

Ви маєте змогу ознайомитися з історією багатьох кораблів, які були побудовані в Миколаєві, деякі з них представлені у фотогалереї:

 


Святий Миколай


120-гарматний корабель Париж 1849 р.


Лінійний корабель Святий Павло 1974 р.

Потьомкін Тавричеський 1900 р.

 

Керч 1971 р


Адмірал Кузнецов 1985 р

«Адмірал Горшков»

ВПК «Азов»

ВПК «Керч»

ВПК «Миколаїв»

ВПК «Очаків»

ВПК «Петропавловськ»

ВПК «Талін»

ВПК «Ташкент»

2 коментарі до “Бузька хвиля

  1. Від батьків Миколаївської гімназії № 4 ми висловлюємо думку стосовно проекту « Бузька хвиля », отже , цей проект сприяє громадському вихованню учнів, вивченню історії рідного краю. Проект виховує в учнів патріотичні почуття, любов до рідного краю, повагу до його видатних особистостей та історичних пам’яток , культурнихнадбань. Сприяє поглибленню духовної єдності поколінь, поглибленню знань учнів з історії та культури свого краю. Розвиває творчі інтереси учнів до пошукової, науково — дослідницької роботи .

    У ході реалізації проекту «Бузька хвиля» наші діти висловлювали думки щодо історичних, сучасних подій, до культурного життя міста. Відвідавши бібліотеки, музеї, архіви, учні вивчали історію заводів, кораблів, які були збудовані на заводах нашого міста, а також історії миколаївських кораблів, які брали участь у Другій світовій війні та світове значення миколаївських кораблів. Здобувши цікаву інформацію, та збагативши свої знання про історію кораблебудування в Миколаєві , вони проводили бесіди, засідання учнівської громади, класні години, тематичні лінійки, створювали електроні презентації. Тому ми вважаємо , що це стане незабутнім досвідом для наших дітей та майбутніх поколінь.

Залишити відповідь