ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

         Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. У цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить — і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
          Тому традиційно в нашому ліцеї проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

У рамках тижня класними керівниками МЛ 55 були проведені тематичні уроки та бесіди, а саме у таких класах:

1-Б клас (кл.керівник Деркач Л.П.),2-А клас (кл.керівник Лактіонова Т.С.), 2-Б клас (кл.керівник Ковальова Г.М), 2-В клас (кл.керівник Босенко Ю.В.).3-Г клас (кл.керівник Новотарська Л.В.), 4-А клас (кл.керівник Люта С.М.), 4-В клас (кл.керівник Мовчан О.В.), 4-Г клас (кл.керівник Овсяннікова С.В.), 5-Б клас (кл.керівник Зайцева М.Ю.), 5-Г клас (кл.керівник Левчик Н.В.), 8-Г клас (кл.керівник Циганова С.Г.), 9-Б клас (кл.керівник Єсипенко О.В.), 10-А клас (кл.керівник Сидоренко Г.В.).