ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ STEM-ТИЖДЕНЬ

«Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос — більш нічого.

А серце б'ється — ожива,

Як їх почує!..»

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко. Мало хто з таким вогнем душі захищав свободу і незалежність батьківщини, честь і гідність народу.

     Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які як і він  готові були покласти своє життя на вівтар служіння народові.

     Ми горді з того, що упродовж століть в устах патріотів рідного слова звучала наша мова, її берегли,  як перлину, щоб колись заговорити нею на повний голос. І коли гостро постало питання, бути чи не бути українській мові і культурі взагалі,… «Бути!»- відповів на це Великий Тарас своїми творами.

Тараса Григоровича Шевченка називають генієм і пророком українського народу. Він мав багато талантів, у кожному з яких отримав визнання.

Саме з метою вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка, популяризації його ідей, творчості у ці дні в МЛ 55 було проведено Шевченківський STEM-тиждень, який підготували вчителі кафедри української мови та літератури разом з учнями, підготувавши і провівши низку цікавих і пізнавальних тематичних заходів.

Зокрема учні 8-Б кл. ( вч. Безручко Т.О. ) відвідали тематичний бібліотечний квест «Перехрестями долі Кобзаря». Учні 5-В та 5-Г класів ( вч. Гуляєва О.С. ) підготували просвітницький проєкт «Антисуржик». Учні 8-А, 7-А, 8-Б, 8-В класів взяли участь у поетичному флешмобі «Почитай мені Шевченка». Обдаровані учениці 6-Г кл. ( вч. Мартенс І.М. ) створили творчий проєкт «Незабутній Шевченко». Учні 10-х класів взяли участь у тематичній онлайн-вікторині «Шевченко vs Українка» ( вч. Віштал Я.С.).

Для більш детального ознайомлення з кожною з описаних робіт перегляньте дописи про них, розміщені вище. Приємного перегляду!