28 жовтня відбулася педагогічна рада, на якій були розглянуті такі питання:
1.Про значення зворотнього зв’язку на уроці для суттєвого підвищення рівня компетентностей учнів (Відп.: Тубальцева Т.О.)
2. Про важливість створення моральних і матеріальних умов для всебічного розвитку та реалізації творчої особистості гімназиста (Відп.: Архіпова А.Є.)
3.Про якісну підготовку і проведення батьківських зборів.
Вчителі Безручко Т.О., Філатова Л.В., Сидоренко Г.В. поділилися своїм досвідом з розглянутої проблеми. Психолог гімназії Арюпіна С.В. нагадала педагогічному колективу про дотримання норм етики професійного спілкування з учнями, батьками та колегами. Класний керівник 7-В класу Мірошниченко І.В. запропонувала поради класним керівникам щодо якісної підготовки до батьківських зборів. В результаті спільної діяльності педагогічного колективу було винесено проект рішення:
— Продовжувати неперервний психологічний супровід здібних учнів.
— Здійснювати моніторинг розвитку здібностей дітей.
— Організувати системну роботу класних керівників як важливої ланки визначення та розвитку обдарованості учнів.
— Координувати діяльність педагогічного колективу в роботі з батьками обдарованих учнів.
— Розробити критерії для стимулювання подальшого розвитку учнів та вчителів, які здійснювали їх підготовку.
— Залучати зацікавлених осіб, спонсорів, меценатів до створення умов для розвитку обдарованості гімназистів.
— Збільшити та урізноманітнити кількість заходів і занять у системі позакласної роботи для сприяння, розвитку інтересів учнів.
— Посилити персональну відповідальність педагогічних працівників щодо недопущення порушень правил професійної етики, дотримання чинного законодавства України в частині захисту дітей і підлітків від будь-яких форм фізичного та психічного насильства, недопущення недбалого ставлення, жорстокого поводження, образ, дій, які шкодять здоров’ю дитини, забезпечення емоційного комфорту.
— Класним керівникам забезпечити якісну підготовку та проведення батьківських зборів, дотримуючись наданих рекомендацій.
Кожний урок — із користю, інакше — навіщо. Кожний урок — учням, інакше — навіщо.
Кожний урок — творчо, інакше — навіщо. Наша мета — щастя дітей!
Ми дамо їм крила — інакше бути не може.