Продовжено призупинення навчально-виховного процесу до 17 лютого включно!
Денні архіви: 13 Лютого, 2017
До уваги випускників 11х класів — реєстрація на ЗНО 2017
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання) 2017 року триватиме з 06 лютого до 17 березня. Оскільки процедури реєстрації різних категорій осіб мають певні відмінності, пропонуємо ознайомитися з інструкціями щодо реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, а також випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів.
Процедура реєстрації
для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року
Унесення змін до реєстраційних даних
У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію.Перереєстрація триватиме з 06 лютого до 31 березня 2017 року після отримання вами Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).
Щоб перереєструватися, потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, сформувати та оформити нову реєстраційну картку. Повторно сформований комплект реєстраційних документів, а також отриманий раніше Сертифікат передайте до закладу освіти, у якому навчаєтеся, – якщо ви випускник поточного навчального року, або самостійно надішліть до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – якщо ви випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного чи вищого навчального закладу.
Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні на підставі:
- ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
- надання недостовірної інформації;
- подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
- відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (перереєстрації);
- неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
- неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.
У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) вам буде надіслано витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому зазначатиметься причина відмови. Якщо ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 31 березня 2017 року повторно надішліть на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.
Особа, якій відмовлено в реєстрації (перереєстрації), може оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.
Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 18 квітня 2017 року надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.
Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання
Під час основного періоду реєстрації, що триватиме з 06 лютого до 17 березня 2017 року, подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:
- у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
- за релігійними переконаннями не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні;
- обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальних предмети, тестування з яких проводиться під час основної сесії в один день;
- вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
- у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.
Щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії, зазначені вище особи мають надати документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії, а саме:
- довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, де зазначено період навчання;
- клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації;
- медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання форми № 086-3/о, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
- копію наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу;
- довідку з навчального закладу, де вказано, що заявник дійсно навчається в цьому навчальному закладі, а також дату складання ним державного іспиту, яка збігається з датою проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
- документ, що підтверджує необхідність перебування за кордоном у день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.
Україна — це наша земля
Україна — це земля, де ми народились і живемо. Герб, Прапор і Гімн – це три основні державні символи України, але, крім них, існують і народні символи, які супроводжують людину протягом її життя. Саме народним символам України був присвячений виховний захід 7-В класу на чолі з класним керівником Шапран С.В.
Метою цього заходу було ознайомити всіх присутніх з історією, звичаями й обрядами українського народу, виховувати національну свідомість та розвивати найкращі моральні якості через ушанування народної символіки.
Запрошені учні 7-А та 7-Б класів дізнались багато нового і про українську хату- святиню, і про улюблені рослини — символи українців- вербу та калину, а також побачили сцену сватання та почули чудові українські пісні. Яскраві декорації, різнобарвні українські костюми та танок із вишитими рушниками справили незабутнє враження на всіх присутніх: учнів, батьків та вчителів.
Сподіваємось, що ми запам'ятаємо на все життя слова, якими учні 7-В класу закінчили свій захід:
Одна Батьківщина і двох не буває,
Місця, де народилися, — завжди святі.
Хто рідну оселю свою забуває,
Той долі не знайде в житті.
Плешивцев Н., 7-В клас