До нас приїде Світлана Тарабарова!!!

В травні проходив всеукраїнський конкурс на кращий відеоролик на пісню Світлани Тарабарової «Добре з тобою!» за підтримки журналу «Юная Леди». Президент нашої гімназії, учениця 11-А класу Рижикова Крістіна разом з однокласниками зняли відео та оримали перемогу! Подарунком за перемогу буде приїзд співачки на лінійку «Останній дзвоник!», на якій вона виконає декілька пісень. Крістіна, ми пишаємось тобою, вітаємо з перемогою і бажаємо натхнення та нових перемог!

Оприлюднено в news

День пам'яті та примирення

12 травня на базі гімназії № 4 була проведена лінійка, присвячена дню пам'яті і примирення. Учні гімназії,  заглибившись в історію цього свята, підготували виступ, у якому відтворили страшні сторінки життя людей у той час.  Усі пісні, танці, вірші та сценки були присвячені нашим шановним гостям, ветеранам Другої світової війни та дітям війни: Максиній Галині Іванівні, Косієнко Лідія Валентинівні та Мізевичу Віктору Олексійовичу.

Також, не можна не згадати і про сучасні події, які відбуваються на сході нашої країни та бентежать українців у всьому світі. Наші герої стійко захищають українську землю, і за це ми їм безмежно вдячні.

Наш доземний уклін усім, хто захищав честь країни на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас – вічна, вдячність народу – безмежна. Ми пам’ятаємо, ми пишаємось!

Гришаєва Є., 10-Б клас

Щороку 9 травня ми відзначаємо День перемоги над нацизмом. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним  від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. І зараз, в наше нелегке сьогодення ми вшановуємо людей, перед якими ми у довічному боргу, людей, кому пощастило пройшовши  через чорнило битв  дожити до світлого Дня Перемоги. А з 2015 року у нас свято і 8 травня – День пам’яті і примирення. День, коли закінчилася війна у Європі.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941—1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу — його битва, його перемога над фашизмом. Можна по-різному ставиться до цієї  війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Проведений 12 травня в 7 – А класі Урок мужності присвячений пам'яті жертв Другої світової війни — це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.

Багато людей в усьому світі знають про звіряче обличчя фашизму з книг, документальних та художніх фільмів. Все менше залишається тих, хто пам'ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду. В рамках Акції «Доброго ранку, ветеране!» на Урок мужності до нас була запрошена Максина Галина Іванівна, голова Спілки ветеранів. За час спілкування  з Галиною Іванівною ми дізналися про життя миколаївців в роки окупації, про нелегку долю дітей війни. Для гості учні класу  читали вірші, переказували солдатські історії. Разом  з гостею переглядали  хроніку воєнних років, слухали фронтові пісні, ділились враженнями.

Минають роки, відлітаючи у вічність... Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії.

Ми завжди будемо пам'ятати ваш подвиг! Ми завжди будемо пам'ятати вас! Низький уклін вам, ветерани!

«Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..»

Прес – центр 7 – А класу

12 травня учні 9-В класу після урочистої лінійки провели класну виховну годину і після уроків привітали ветерана.

Є зустрічі незабутні. Такою стала зустріч з Лідією Валентинівною Косиненко– ветераном праці, дитиною війни. Лідія Валентинівна енергійна, весела, мудра. Вона щиро погодилась поділитися з учнями 7-В класу своїми спогадами про дитинство, історіями, які їй розповідали рідні і друзі про відносини між людьми в роки війни.

Головне, що ми зрозуміли з її розповідей – треба залишатись самим собою, цінувати життя, любити свою Батьківщину, берегти мир і свободу. Не забувати свою історію, подвиг українського народу у Другій світовій війні.

Прес-центр 7-В класу

Оприлюднено в news

Це потрібно не мертвим- це потрібно живим

В 9-А класі пройшов урок пам’яті під назвою “Це потрібно не мертвим-
це потрібно живим”.

Ти прийшла, Перемого, слідами війни,
З-під заліза й попелу – цвітом весни,
Тим навічним вогнем, що горить — не згора,
Обеліском, який увінчала зоря.

Згадали тих людей, які бачили війну у пору свого дитинства – це діти народжені з 1928—1945рр., діти,  в яких Світова війна вкрала дитинство.

Війна гнала довгими дорогами страждань і смерті: батьки загинули на фронті, а матері  — від голоду і бомбардувань, від куль; інші ставали каліками на все життя та в’язнями концтаборів, адже фашисти все руйнували на своєму шляху.

Учні читали листи підлітків, які загинули в концтаборах, передсмертну записку юного одеського підпільника Яші Гордієнка, який був закатований фашистами у 1942 р. «Я не боюся смерті, помру, як належить патріоту Батьківщини. Перемога буде за нами. Яша», — такими були останні слова Я.Гордієнка.

Вічна слава Героям!

Прес-центр 9-А класу

Оприлюднено в news