Листування з іноземними друзями

Протягом грудня учні 5,6,8А та 11Б класів брали участь у спільному проекті з іншими європейськими країнами. Ключовою складовою цього проекту було використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Спочатку учні повинні були написати вітальні листівки англійською мовою до Нового року та Різдва і надіслати до інших країн ( Турції, Італії, Румунії, Франції, Іспанії). У цих листівках вони писали привітання та описували одну з різдвяних або новорічних традицій.

Наступним завданням було відеопривітання з Новим роком та Різдвом, яке учні озвучували українською мовою, а субтітри — переклад англійською.

Крім цього учні мали змогу відкрити кожного дня віконце ( в робочому просторі eTwining Plus) в Адвентському календарі ( з 1 по 25 грдня),де вони виконували різні цікаві завдання.

Оприлюднено в news

ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ – «ГРА»

До дня Святого Миколая учні Удовиченко Софія 7-А, Нікіфорчук Владислав та Яковлєв Максим 8-А , Тараненко Андрій та Самойленко Іван 8-Б, Бойко Аліса, Буханець Нікіта, Дудчик Ілля, Завацький Ілларіон, Руденко Альберт 9-А клас  під керівництвом психолога гімназії Арюпіної Світлани Володимирівни, для 6-Б та 6-В класів провели позакласний виховний захід «Її Величність — ГРА».

Старшокласники, які є учасниками клубу інтелектуально – психологічних ігор «Розвиваюсь граючи», наглядно показали альтернативу комп’ютерним іграм та іграм у телефоні. Для них соціально – психологічні ігри вже давно зарекомендували себе як чудовий засіб корисного і цікавого проведення часу. Ігри, які опановують учні під час занять сприяють розвитку комунікативних навичок, допомагають взаємодії в команді і згуртуванню, вчать чути і слухати іншу людину, поважати її точку зору, відстоювати свою позицію. Ігри дають можливість учням проявити себе, допомагають подолати різні труднощі, що виникають в житті, сприяють засвоєнню соціальних норм.

Захід проходив у дивовижній атмосфері зацікавленості, святкового настрою та добрих вражень. Головним завданням заходу було забезпечення ефективної соціальної взаємодії дітей. Гра – це життя! Зі своїми радощами, невдачами, переживаннями і досягненнями; своєрідна школа, де дитина вчиться спілкуватися. Гра тільки здається легкою. Насправді, вона вимагає від гравця застосування максимуму енергії, розумових здібностей, самостійності. Це справжня напружена розумова праця.

Величезний плюс настільних соціально – психологічних ігор – це те, що вони здатні об'єднувати людей за ігровим столом. Це не віртуальне спілкування за монітором, це зовсім інші емоції – живі і справжні. А ще це дуже потужний спосіб розвивати пам'ять і увагу, вміння довіряти своєї інтуїції, тренувати своє мислення, проявляти творчість і креативність.

Оприлюднено в news