Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом в закладах освіти

7 листопада в Україні і світі святкують Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом в закладах освіти. Припадає на перший четвер листопада. Започаткований ЮНЕСКО. Мета цього дня – привернути увагу до проблем насильства та булінгу серед дітей та молоді в освітніх закладах і сприяти створенню безпечних умов навчання, де панує повага, підтримка та довіра. Основна тема цього дня – об'єднання зусиль суспільства, педагогів, батьків та учнів, аби зупинити насильство, фізичний, вербальний та емоційний булінг, а також кібербулінг. ЮНЕСКО підкреслює, що насильство та булінг у закладах освіти можуть мати руйнівні наслідки для емоційного, психічного та соціального розвитку дітей і підлітків, впливаючи на їх успішність, самооцінку та довготривале благополуччя.

Сьогодні учні 6-х класів створили малюнки на тему «Скажемо насильству — НІ!» та поспілкувалися на цю тему з шкільними офіцерами поліції.

Оприлюднено в news

Урок про безпеку у мобільному класі

5 листопада, інспектори ювенальної превенції Миколаївського райуправління поліції разом із рятувальниками провели інтерактивний урок для вихованців молодших класів.

Під час заняття правоохоронці нагадали дітям основні вимоги Правил дорожнього руху і важливість їх дотримання, а також навчали як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Поліцейські навчали дітей, що переходити дорогу слід завжди по пішохідному переходу, обов’язково дотримуватися вимог сигналів світлофора.

Перед переходом обов’язково необхідно подивитися ліворуч і праворуч та переконатися, що шлях безпечний, та не гратися біля проїжджої частини.

А ось в темну пору доби слід використовувати на одязі світловідбиваючі елементи.

У свою чергу, рятувальники розповіли учням про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів, а також про основні правила пожежної безпеки.

Такими правилами є: не наближатися і не торкатися підозрілих предметів, запам’ятати місце знахідки, але залишатися на безпечній відстані, відразу повідомити дорослих чи зателефонувати на спецлінії 101 або 102. Рятувальники нагадали, що такі предмети можуть виглядати як звичайні речі, але містити вибухівку.

Інтерактивні заняття у мобільному класі безпеки спрямовані на те, щоб навчити дітей як діяти у надзвичайних ситуаціях та правильно реагувати на загрози, щоб зберегти своє життя та здоров’я.

Оприлюднено в news