Сьогодні у 3-В та 4-Г класах (класні керівники Босенко Ю. В. та Новотарська Л. В.) відбулася класна година до Дня гідності та свободи. Ми перегорнули сторінки історії та дізналися про події, які передували встановленню цієї дати. Розглянули та пояснили для себе поняття «гідність» та «свобода». Визначили, що потрібно робити аби зберегти свободу та бути гідними громадянами своєї країни.
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.
Сьогодні в МЛ №55 відбувся квест, присвячений Дню Гідності та Свободи. У змаганні взяли участь команди ліцеїстів 7-Г класу.
Метою заходу було не лише перевірити кмітливість, командну роботу та знання історії України, а й нагадати учням про важливість цінностей свободи, рівності та національної гідності.
Квест складався з кількох тематичних станцій, де учасники розв’язували завдання, пов’язані з історичними подіями, символами української боротьби.
Дякуємо сьогодні кожному, хто стояв і просто зараз стоїть на захисті гідності і свободи нашої нації! Пам'ятаємо кожного, хто поклав за них своє життя.
Адже завдяки їм ми вільні творити майбутнє у нашій незламній країні!
Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи
Цей день нагадує нам про те, наскільки важливі свобода, честь і людська гідність у нашому житті. Саме вони стали основою для подій, які визначили хід сучасної історії нашої держави.
Учні 4-А та 5-Г класів (класні керівники Кононець Ю. В. та Віштал Я. С.) на уроці дізналися про значення слів Гідність та Свобода. Виконали вправи на асоціацію до цих слів. Знайшли 5 принципів гідності людини. Подивилися відео-інформацію про Всесвітній день Гідності і Свободи, та яким чином він пов'язаний з Україною. Розвʼязували ребуси, розшифровували прислівʼя.
Вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні.
Розвивали бажання стати гідним громадянином України, почуття особистої відповідальності за долю держави.
Сьогодні, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини.
Свято спрямоване на зміцнення міжнародної єдності задля покращення добробуту дітей.
І в цей день учні 4-А класу (класний керівник Кононець Ю. В.) провели заняття «Права дитини». Метою заняття було ознайомити учнів з поняттям «право», «Конституція», «Декларація», «Конвенція». На занятті ми акцентувати увагу на права дитини, які порушуються в родині, у школі, в казках. Розвинули увагу, старанність. Сформували ціннісне ставлення до своєї сім'ї, друзів, оточуючих, почуття дисциплінованості.
20 листопада — Всесвітній день дитини. Це свято, присвячене радості і щастю маленьких людей. Цей день відзначається з метою нагадати про важливість дитинства і забезпечити дітям всі умови для їхнього розвитку і зростання.
Мирне дитинство — це бажання, щоб кожна дитина жила безпечно й щасливо, щоб вона мала достатньо вільного часу для гри та навчання, та отримувала любов і підтримку від своїх батьків і суспільства.
Світ має зробити все можливе для того, щоб діти могли насолоджуватись своїм дитинством, розвиватись та зростати у мирі і любові.
Для 3-4 класів тема: «Твоє майбутнє у твоїх руках!».
5-6 класи прослухали лекцію на тему: "Корисні побутові звички ".
Діти дізналися що таке енергія, енергоефективність та енергозбереження. Опанували принципи сортування сміття та збереження довкілля. Наприкінці зустрічі власноруч виготовили паперові вітрячки та «контейнери» для сміття.
Під час ранкового кола присвяченого дуже дорослій темі «1000 днів повномасштабної війни» учні 1 — В класу переглянули мультфільм «Добро завжди перемагає».
Діти зі своїм класним керівником Мовчан О.В. обговорили, що війна обов’язково закінчиться і в нас є майбутнє після війни! Всі ми, дорослі та діти, станемо трохи іншими – людянішими, добрішими, мудрішими. Ми побудуємо нове життя сповнене свободи, щирості та співчуття. Будемо подорожувати, вивчати мови та культури різних країн, разом піклуватися про світ і берегти мир. Наше майбутнє – це добро, бо добро завжди перемагає! А зараз дуже важливо відчувати єдність, надію та підтримувати одне одного.
19 листопада 2024 року. Ця дата назавжди увійде в історію України. День, коли ми відзначаємо 1000 днів повномасштабного вторгнення рф на територію України.
1000 днів стійкості!
1000 днів мужності!
1000 днів вдячності нашим захисникам!
1000 днів неймовірної єдності всього українського народу!
1000 днів, протягом яких кожен українець, незалежно від місця, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу.
Цей день — нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу!
19 листопада минуло 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. 1000 днів боротьби, смутку, втрат, але водночас — 1000 днів незламності, сили й віри.
Кожен із нас щодня долає виклики війни: хтось на передовій, хтось у тилу, хтось допомагає волонтерською працею або просто залишаючись сильним заради дітей і близьких. Ми всі разом тримаємо стрій, доводячи, що Україна — це не просто держава, а душа та серце нездоланного народу.
Напередодні для учнів 10 класів було організовано зустріч з представниками ГО «Centuria», тактичним медиком батальйону «АЗОВ».
Дякуємо нашим воїнам за їх відвагу, медикам за врятовані життя, волонтерам за їх безцінний внесок.
Здатність поводитися толерантно може стати особистісною рисою, а відтак — забезпечити успіх у спілкуванні. В цьому впевнені учні 3-А класу та їхня вчителька Тетяна Лактіонова. Тому на занятті розширили знання та уявлення про толерантну поведінку. Разом з дітьми склали власний портрет толерантної особистості.