Наші найменші майстри на чарівному майстер-класі, де кожен зміг створити власний їстівний шедевр!
Що робили?
— Гралися в цікаві рухливі ігри.
— Дізналися секрети приготування та розпису імбирних пряників.
— Навчилися працювати з кольоровою глазур'ю та створювати унікальні візерунки.
— Зробили святкові пряники своїми руками та забрали їх додому.
Мобільна команда в рамках Проєкту від Благодійного Фонду Вітри Змін «Надання послуг із захисту дітей, підвищення обізнаності та освіти для найбільш уразливих дітей та опікунів, у тому числі в маргіналізовних громадах в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях», що впроваджується за підтримки представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні» зробила цей день особливим і подарували дітям можливість відчути себе справжніми кондитерами!
Вибір професії недаремно називають другим народженням людини. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, і, нарешті, її радість і щастя.
З метою профорієнтації сьогодні пройшла зустріч наших здобувачів освіти 10-11-х класів з представниками Херсонської державної морської академії.
Такі зустрічі допомагають визначити власні професійні інтереси, нахили, виховують прагнення бути успішними людьми.
Українські юнаки загинули й власною кров’ю написали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя. Для учнів 10-11 класів, вчителем історії Гавриленко А. П. проведені заняття «День пам'яті героїв Крут», «Бій під Крутами — подвиг чи трагедія?», "Пам'ятаємо героїв Крут ". Також оформлено книжкову виставку «Волі народної дзвін».
У цей день у всьому світі згадують жертв найжорстокішого масового геноциду всіх часів.
Десятикласники прослухали лекцію, дізнались про історичні факти тих страшних часів. Голокост – це болючий спогад про те, що ненависть, байдужість і дискримінація можуть призводити до непоправних наслідків.
Пам’ять про Голокост закликає до єдності, поваги до людської гідності та захисту прав кожної людини.
22 січня Україна відзначає одну з найважливіших дат у своїй історії – День Соборності.
Сьогодні ми з гордістю згадуємо історичний Акт Злуки УНР та ЗУНР, який став символом об'єднання українських земель.
Наші учні та викладачі долучилися до акції, створивши живий ланцюг єднання на території нашого закладу, який демонструє, що ми сильні, коли ми разом! Спільно виконали Гімн України!
Cьогодні учні 4-Г класу (класний керівник Новотарська Л. В.) вшанували пам'ять кіборгів — захисників Донецького аеропорту. Учні дізналися про те, чому ми вшановуємо цих героїв, чому їх назвали кіборгами та як відбувалася оборона аеропорту у 2014—2015 роках.
14-15 січня, ювенальні поліцейські Миколаївського райуправління провели змістовну лекцію для ліцеїстів 7-х та 9-В класів, присвячену темі булінгу та кібербулінгу. Захід був спрямований на підвищення обізнаності дітей щодо небезпеки цього явища, його наслідків і способів захисту.
Булінг та кібербулінг – це не лише тимчасові неприємності, але й серйозні соціальні проблеми, які можуть вплинути на психологічний стан дитини, її навчання та стосунки з оточенням.
Під час заходу поліцейські разом з учнями обговорили основні види, ознаки та як розпізнати булінг. Як діяти, якщо став жертвою: до кого звертатися по допомогу та як правильно реагувати. Як уникнути конфліктів: роль толерантності, поваги до інших та важливість емоційного інтелекту. Правила безпеки в Інтернеті: як уникати небезпечного спілкування в соцмережах, захищати особисту інформацію та розпізнавати шахраїв.
Головні поради від поліцейських:
1) не мовчіть! Якщо ви стали жертвою булінгу або кібербулінгу, обов’язково зверніться за допомогою до дорослих: батьків, вчителів або поліцейських;
2; підтримуйте друзів. Якщо ви бачите, що хтось із ваших однокласників потрапив у складну ситуацію, допоможіть або розкажіть про це дорослим;
3) дбайте про безпеку онлайн. Не діліться особистою інформацією, не приймайте запити дружби від незнайомців і повідомляйте про будь-які підозрілі дії в інтернеті.
Лекція пройшла у формі інтерактивного спілкування, під час якого учні мали змогу поставити питання та отримати професійні відповіді.
Наприкінці ювенальні поліцейські побажали всім дітям почуватися безпечно як у реальному житті, так і в цифровому просторі.