Креативність та освіта: чому це має значення?

Нерідко батькам би хотілося, щоб їхні діти були креативними. Знаходили нестандартні рішення проблем, вільно себе почували у всіх сферах мистецтв, мали відчуття стилю і займалися цікавою справою, до якої підходили творчо.

Але не менше хочеться, щоб діти слухали нас і вчителів, слідували чіткому розпорядку дня і правилам, не створювали нікому проблем, не відволікали від важливих справ і навіть одягалися так, щоб милувати наше око.

Тільки все це не про креативність. Бо креативна дитина зовсім «не зручна», вона не любить послуху і робити так, як інші.

Творче або креативне мислення — це нестандартний, оригінальний тип мислення, здатний привести до несподіваних рішень чи нових відкриттів. Воно потрібне у кожній професії: в ІТ, в торгівлі, військовій справі, журналістиці, юриспруденції.

То що нам робити, щоб наші діти росли креативними? Адже, на відміну від м'язів, «наростити» творчий потенціал не так легко. Але можливо. І не просто можливо, а цей процес ще й приносить чимало задоволення.

Долучившись до міжнародного проєкту  GoCamp online, протягом минулого тижня команда учнів МГ № 4 отримувала такий новий, проте цінний досвід спілкування з волонтерами чи не з усіх куточків світу та виконувала цікаві і творчі завдання.

Кемпери створювали свої перші шедеври в стилі Крістофа Німанна. Він, як чарівник, рухом пензлика створює несподіваний образ, поєднуючи його з фізичними об’єктами.

Наші гімназисти створили не менш оригінальні  арт-об’єкти.Автори: Марина Шинкарчук (8-Б ), Олена Галицька( 10-Б),Вадим Глоба( 8-Б).

Кожній людині потрібні мужність, впертість, віра в себе та своє покликання, щоб якнайповніше виявити себе у творчості.

Бажаємо всім учасникам проєкту творчого натхнення , креативності та віри в себе!

Ментор проєкту GoCamp online Плешивцева Л.М.