STEM-захід з математики «Дотик до нескінченності»

08.12.23 у МЛ 55 було проведено позакласний STEM-захід з математики «Дотик до нескінченності», учасниками якого були учні 8-В класу та вчителі математики Філатова Л.В. і Лисогор А.В.

Під час заходу учні мали можливість познайомитися з незвичайним математичним об'єктом — стрічкою Мебіуса, власноруч виготовити її та провести кілька дослідів, які підтвердили незвичайні властивості цієї поверхні. Учні дізнались про те, що можна здійснювати нескінченну подорож, якщо рухатися вздовж стрічки Мебіуса і, при цьому, постійно повертатися у початкову точку, рухаючись тільки по одній і тій самій стороні, не дивлячись на те, що ця поверхня перекручена на 180 градусів; почули розповідь вчителя про практичне застосування цієї, на перший погляд, абстрактної фігури, та побачили фото реальних об'єктів, що мають форму стрічки Мебіуса. До речі, на цей захід несподівано завітали гості — викладачі аграрного університету кафедри економічної кібернетики, комп'ютерних та інформаційних технологій, які прийшли до адміністрації ліцею з пропозицією щодо співпраці по створенню STEM-проєктів. Вони також із задоволенням виконували завдання разом з нашими учнями!

Усі учасники заходу отримали відчуття радості від спілкування та часу, проведеного з користю для інтелектуального розвитку!