Щоб ознайомитись з підсумками конкурсу перейдіть, будь ласка, за посиланням: безпека в інтернеті
Місячні архіви: Лютий 2013
Нові досягнення!
Вітаємо команду «Фольклористи» гімназії №4, яка посіла ІІ місце в міжнародному мультитурнірі «Казкова скриня», який проходив 19 лютого 2013 року в економічному ліцеї №2.
До складу команди увійшли учні 9-Б класу: Анищенко Олена, Гривач Дар'я, Корнієцька Марія та Волкова Олена.
Вітаємо команду «Лукомор'я» з почесним ІІІ місцем в турі «Топографічна підготовка та вузли» та «Краєзнавче орієнтування» відкритої першості БДЮТ Заводського району з туризму та краєзнавства!
До складу команди увійшли учні: Грицан С., Калачова В., Мігулько Б.,Сосюкін К.
Вітаємо!
Вітаємо Малишеву Юлію, ученицю 9-А класу, яка посіла І місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!
Вітаємо Сукманюк Анастасію, ученицю 11-А класу, яка посіла ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!
Висловлюємо щиру вдячність вчителю, яка підготувала учениць — Полюховій О.Д.
ІНТЕРНЕТ-ВІКТОРИНА
«Цікава біологія»
Відповіді на запитання вікторини надсилайте на адресу
не пізніше 23.02.2013
- Як дрова перетворити на найбільшого птаха України?
- Яка рослина викликала негативні емоції в українських парубків?
- Напій перше означає, друге з неба прилітає, ціле ж слово, поміркуй як слід, вийде соковитий гарний плід.
- Швейцарець Жорж Деместрель у 1956 р. винайшов застібку «липучку». Яка рослини була прообразом цього винаходу?
- У селі Горбиєвська Черкаської обл. росте груша. Чим вона відома?
- Ці квіти, за легендою, можуть розмовляти із зірками.
- Спочатку цей літературний персонаж відвідав Квіткове місто, потім Сонячне і нарешті вирушив дуже далеко.
- Нам ніколи б не спало на думку прикрасити одяг квіткою саме цієї рослини, а от французька королева Марія-Антуанетта на прохання агронома Пармантьє зробила це. Про яку рослину йдеться?
- На гербі Жанни д'Арк поруч з мечем було зображено квітку. Яку саме?
- Цю скромну квітку дарували на пам'ять частіше, ніж троянди. Німці називають її Vergibmeinniicht, англійці — forget me not. А як її називаємо ми?
- Які птахи не мають голосу?
- Скільки шийних хребців у жирафи?
- Чи можуть риби будувати гніздо?
- Скільки треба букв “а”, щоб отримати назву птаха?
- Хвіст цієї красуні дав назву жіночій зачісці, а її хвіст розчісують, стрижуть, завивають та заплітають в коси.
- У кого більше ніг: у п’яти спрутів чи чотирьох кальмарів?
- Які птахи ніколи не сідають на землю?
- Загадав їжак людям загадку. Ще дві тисячі років тому римський природознавець Пліній Старший писав, що їжак катається на яблуках. Наколе їх на голки і несе під кущ. Для чого він це робить?
- Яка тварина постійно змінює одяг, проте не роздягається?
- Яка тварина під час бігу виставляє вперед задні лапи?
Нова рубрика на нашому сайті
До уваги батьків, вчителів та учнів! На нашому сайті з'явилась нова рубрика «Безпека дітей в Інтернеті», яка містить поради та корисні посилання.
Перейти на сторінку можна тут.
Вітаємо!
Вітаємо ученицю 6-В класу Дану Горбунову, яка посіла ІІ місце в міському конкурсі дитячого малюнку «Зоологічна галерея» і нагороджується грамотою управління освіти Миколаївської міської ради.
Нагадаємо, що цей конкурс проводився з 21 січня по 5 лютого з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.
Роботи Дани відзначились високою художньою виразністю, реальністю вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу, оригінальністю композиційного рішення, індивідуальністю і креативністю творчого почерку.
Вітаємо з перемогою!
Конкурс малюнків «Права дитини»
Шановні гімназисти, з результатами гімназійного конкурсу малюнків «Права дитини» можна ознайомитись за посиланням: конкурс.
Парад країн Європи
1 лютого 2013 року прапори України, Росії, Німеччини, Англії, Шотландії та Франції прикрасили актову залу Миколаївської гімназії № 4, а учні 7—8 класів представили строкату мішанину яскравих народних костюмів. Приводом для такого незвичного явища стало свято «Парад країн Європи» — захід, старанно підготовлений гімназистами, покликаний показати, що українці вивчають світ Європи через дослідження культурної спадщини та багатства традицій країн, які входять до Європейського Союзу, адже ми теж до них незабаром приєднаємося.
Кожен клас отримав завдання презентувати одну з країн, зазначених вище. Зовсім не дивно, що вибір школярів випав на англомовні, франкомовні країни та Німеччину, адже учні в ході здобуття освіти в гімназії мають змогу, поряд із рідною, вивчати три іноземні мови. Багато хто з гімназистів, якщо не вільно володіє, то принаймні вміє спілкуватися англійською, німецькою та французькою.
Захід проходив у формі віртуальних екскурсій. Кожен клас підготував власну програму, яка включала в себе як цікавий екскурс до національних традицій представленої країни, так і народні танці, презентації, діалоги іноземною мовою. Учні пояснювали значення державних символів обраних країн. Вони співали народні та авторські пісні, пригощали глядачів стравами та розповідали про особливості кухні європейських країн.
Мали змогу показати свої таланти всі: танцюристи, декламатори, актори, екскурсоводи та музиканти.
Публіка із задоволенням підтримувала кожного учасника «Параду країн», водночас захоплено аплодувала як виконанню відомих віршів Р. Бернса «My heart's in the Highlands», так і справжньому майстер-класу з приготування йоркширського пудингу.
Всі, хто бажав долучитися до святкування, могли взяти участь у цікавих вікторинах, які проходили після кожного виступу творчих колективів, і позмагатися на предмет більш глибоких знань щодо географії, топоніміки та знань особливостей народних костюмів різних країн. Запитання були простими й не дуже, але, до честі глядацької зали звучали правильні відповіді майже на всі питання. На найбільш кмітливих учасників вікторини чекали смачні національні солодощі.
Свято не залишило нікого байдужим і сприяло вихованню толерантного відношення до країн Європи , із якими ми поділяємо частину світу, а також додало почуття гордості за Україну.