«BLUE ECONOMY»

Днями у МЛ 55 відбулася цікава та розвивальна активність, яка поступово підкоряє учнів шкіл нашого міста, а саме — 💦ГРА «BLUE ECONOMY»: РАДІСТЬ, ЗАХОПЛЕННЯ, ЦІКАВІСТЬ💦Півтори години позитиву та корисних знань! Саме так можна описати нову настільну гру 🌊 , у яку із задоволенням грали учні 8-Б кл. (кл.керівник Безручко Т.О.), 8-В кл. (кл.керівник Філатова Л.В.),3-А кл. (кл.керівник Контнець Ю.В.), 4-Б кл. (кл.керівник Скіба О.С.).

Проведена ця гра, створена у рамках проєкту «Посилення спроможності до популяризації та підтримки розвитку блакитної та зеленої економіки в Миколаєві», була в Освітньому центрі МЛ 55. Команди змагалися за призи від організатора – ГО «Кінбурн». Хлопці та дівчата швидко опановували правила гри, обирали стратегії розвитку своїх «блакитних» і «зелених» бізнесів і навіть пропонували інновації.

❗️ «Нинішня молодь у майбутньому керуватиме Миколаєвом, займатиметься бізнесом, створюватиме робочі місця. Тож, від того, як сьогоднішні школярі ставитимуться до сталих, екологічних, «блакитних» інновацій у своїй роботи, залежатиме, в якому напрямку розвиватиметься місто. «Блакитна економіка», — новий європейський принцип керування водними ресурсами і Миколаїв нині є його центром в Україні», — зазначила керівниця проєкту Ольга Раку.