День космонавтики та авіаціі

Україна і космос — нероздільні. Зв'язок цей міцно встановився на зорі космонавтики, і витравити його зараз просто неможливо. Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський (до речі, повне прізвище Циолковський-Наливайко), Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк.
У Київському політехнічному свого часу вчилися Сергій Корольов і Володимир Челомей (конструктор відомої ракети-носія «Протон»). Ракетна техніка взагалі пішла із просторів «неньки»: перші у світі бойові ракети (після китайських дослідів) створив нащадок українських козаків генерал-лейтенант Олександр Засядько, він же організував у російській армії першу ракетну роту. А іменами Янгеля і, пізніше, Уткіна (генеральних конструкторів КБ «Південне» у Дніпропетровську, творців серії балістичних ракет, включаючи «Сатану» і «Скальпель») на Заході починаючи з 50-х рр. лякали діточок...

Саме цю та багато іншоі інформаціі про космос, авіацію, розвиток космічноі галузі розповіли учням 8-х класів під час тематичноі години спілкування учні 8-б класу під керівництвом Ганжі Н. М. Учні підготували цікаву та змістовну інформацію, відеофільм та чудові поетичні рядки про космонавтику.

Гурток ,,Юний кореспондент,,