День Вчителя

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить!
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать!
30 вересня у нашій гімназії відбулося тепле осіннє свято – День Вчителя! Наші гімназисти від щирого серця вітали своїх дорогих, працелюбних, добрих, самовідданих, талановитих вчителів. Діти розповідали їм вірші, співали пісні, дарували квіти та свої посмішки, готували неймовірні сюрпризи і навіть спробували допомагати своєю участю у їх нелегкій, але дуже цікавій праці.

Також до привітання всіх вчителів гімназії приєднався духовий оркестр, який зранку подарував педагогам багато веселої та святкової духової музики. Гімназисти намагалися зробити все, щоб цей день став для вчителів веселішим, яскравішим та незабутнім. Діти з різних класів спробували себе у цікавій, але достатньо важкій ролі вчителя, у ролі педагога. Школяр, який опинився на місці вчителя, зобов'язаний добре орієнтуватися в обраному предметі, адже тільки так він зможе контролювати ситуацію в класі, зробити урок цікавим для учнів і корисним для себе самого. Юні «педагоги» з радістю проводили уроки математики, інформатики, фізичної культури та інших предметів. Вчили дітей, грали з ними, допомагали один одному і, звичайно, оцінювали дитячі знання. День самоврядування проводиться традиційно напередодні Дня Учителя і для школярів є не меншою радістю, ніж для самих вчителів. Проведення дня вчителя саме так, стало доброю традицією і нашої гімназії. Ось такий веселий, яскравий, насичений та повний сюрпризів день пройшов у нашій гімназійній родині!
Дорогі вчителі!Вітаємо Вас з вашим професійним святом- Днем працівників освіти. Нехай вам завжди всміхається доля, дарує вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо вам здійснення найзаповітніших мрій, а також, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Міцного здоров’я, мира, добра вам та вашим родинам! Дякуємо вам за те, що ви є у нас ! Пам'ятайте: ви найкращі! Зі святом, любі вчителі!

Хохлова К., 10-Б клас

 a0_xs-qdr0u 5fz-ptfkppq srlw0vajosk 9ce0ots4hwab8edmdk6vww