День знань

Знову вересень приїхав

На вечірньому коні.

І поставив зорі тихі

У небесній вишині.

І висипав немало

На курний чумацькій шлях.

Щоб до ранку не блукала

Осінь в зоряних полях.

  Вересень – перший місяць осені. Він наповнений безліччю різних свят, одним з таких є свято Першого дзвоника.

Це свято є водночас радісним і трішки сумним. Для когось це Перше вересня стане «останнім», а хтось розпочне свою дорогу у майбутнє шкільне  життя.

На подвір’ї  Миколаївської  гімназії №4 в цей день панувала дружня, весела атмосфера. Цей день, а також урочиста лінійка подарували багато цікавих вражень та натхнення усім присутнім, а також об’єднали учнів, учителів та батьків у велику гімназійну родину.

Зі вступним словом розпочала лінійку директор ЗОШ №65 Булинкіна Надія Іванівна, яка привітала першачків із початком шкільного життя і побажала їм  успіхів у навчанні.

Першокласники привітали наших випускників із цим чудовим, але трохи сумним святом веселими віршиками.

Не є секретом, що в нашій гімназії навчаються найталановитіші діти. У цей день всіх присутніх привітали танцювальні гуртки «Джерельце» та «Гранд Дует», показавши яскраві та запальні виступи.

Уже доброю традицією першої урочистої лінійки нашого закладу стало посвячення п’ятикласників у гімназисти. Цей рік не став виключенням. Після промови «Клятви гімназиста» учні випустили у небо різнокольорові повітряні кульки, які символізують їх бажання щодо навчання у нашій гімназійній родині. Після чого їх почесно проголосили гімназистами.

Завершилася лінійка традиційним першим дзвоником, дати який цьогоріч випало право учням 1 та 11 класів, а саме: Ільницькому Д., Чалій А., Басову Д,. Чайці А., Миронову Д., Саранчиній С., Шалаєву Р.

 

 

Ще раз вітаємо гімназійну родину зі святом Першого Дзвоника і хочемо побажати натхнення, злагоди, успіхів, міцного здоров’я у новому навчальному році!!!

Гурток «Юний кореспондент»