Долучайся ло Всеукраїнської школи « Агенти змін»!

Про проведення Всеукраїнської школи
з громадянського та волонтерської участі
й патріотичного виховання «Агенти змін».

Відповідно до листа національного центру «Мала академія наук України» від 25.01.2021 № 172/1.1/3.3-36 «Про проведення Всеукраїнської школи з громадянського та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», п.36 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно—масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік, Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» в 2021 році проведе Всеукраїнську школу з громадської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
До навчання запрошуються учні 8-10 класів, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи чи міста у реаліях українського сьогодення.
Мета школи: виховання громадянської свідомості учнівської молоді України шляхом неформального інтерактивного навчання.
Школа проходитиме в 4 етапи; формат навчання – очно-заочний; триватиме проєкт з березня по грудень 2021 року; навчання передбачає домашні завдання та консультації протягом року.
Перший етап розпочнеться наприкінці березня – початку квітня 2021 року в онлайн-режимі.
Для участі у школі необхідно до 20 лютого 2021 року:
Заповнити всі поля анкети за посиланням: https://cutt.ly/Lj1h6yX;
Прочитати текст про щастя https://cutt.ly/nj1juRY;
Переглянути відео-виступ на TEDX https://cutt.ly/ij1ijsp2;
Надіслати на електронну адресу [email protected] ece на 400-500 слів на тему «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?»
Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе і безпосередньо у файлі перед самим текстом зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов Андрій _ece.doc). Файли без зазначення авторства не будуть розглянуті.
Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору за принципом доброчесності.
Списки учнів – учасників навчання в школі буде розміщено на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 15 березня 2021 року.
Витрати на проживання, харчування та екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».
Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження керівника групи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.
Додаткова інформація за телефоном: (068) 712 92 06 (Олена Котляр, логістичні та організаційні питання) у робочий час з 9.00 до 18.00, крім вихідних.

Директор О.Лісовий