Flowers4school

Квіти — постійні супутники людини. Це чудовий символ спілкування людей. Дарувати квіти – означає передавати за допомогою квітів свої почуття, встановлюючи духовну близькість. Світ квітів прекрасний і різноманітний. Є квіти, які квітують весною, інші літом, треті восени. Квіти надихають поетів, композиторів, художників створювати прекасні твори мистецтва. І взагалі квіти — символ життя, ніжності, краси та спокою.

Для того, щоб оточити себе красою у шкільному просторі, ліцеїсти МЛ 55 3 березня із задоволенням долучилися до проєкту «Золота цибулина», висаджуючи цибулинки тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів та інших квітів різноманітних сортів і кольорів.

Сподіваємось, що у рідному ліцеї буде квітковий рай. Для нас це не просто квіти, це — віра в Перемогу. Упевнені, що наші учні впоралися з головною місією проєкту: познайомилися зі світом квітів через активну участь у висадці цибулин. І це, безперечно, благотворно вплинуло на їх моральний стан і показало, що садівництво – це весела справа, яка розвиває любов до землі Батьківщини.

Дякуємо всім, хто долучився до створення куточків прекрасного у ліцеї, і чекаємо на Перемогу з першими паростками наших квітів!