GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE

Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Цього року найкращого вчителя країни обрали в Києві.
Урочиста церемонія відбулася в Національній опері .

Учителі Миколаївської гімназії №4 були запрошені на церемонію нагородження до міста Києва, щоб поділитися чудовою новиною:найкращою вчителькою України стала Наталя Кідалова із Запорізької області. Вона викладає мови – англійську та українську – учням 23-ї школи міста Мелітополь. Загалом було близько трьох тисяч претендентів. Переможниця отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від "Освіторії".

Повен зал неперевершених і енергійних агентів змін сучасної освіти України, а також ТНМК, Онука,Тіна Кароль,Оксана Муха,театр тіней Verba Shadow...Дякуємо ГО «Освіторія»за атмосферу  справжнього свята на церемонії вручення премії та можливість долучитися до спільноти відповідального вчительства.
Повну версію церемонії нагородження можна подивитися за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=VPVo2oe8w6s