Інфоманія

21 століття — вік інформаційних технологій. Вони керують нашим життям, нашими вчинками та думками. Але є люди, які знають більше ніж тільки цифри, алгоритми і формули, люди, які здатні бути керівниками цих самих новітніх технологій і знань. 21 століття ознаменувалося швидким розвитком мобільних технологій та інтернету.
Зараз у підростаючого покоління є можливість стати керівниками технологій, а не бути керованими ними. Таким навичкам, знанням та умінням нас вчать на уроках інформатики. Цей предмет – ціла наука. Вона потрібна без винятку всім. В наш час дуже важко без знання комп’ютера! Сучасне життя ми не можемо уявити без комп'ютера, який є практично у кожного. Його можливості безмежні. Він незамінний, помічник у нашому житті. Не завжди цікаво сидіти та записувати великі, нудні, важкі конспекти, набагато цікавіше та захоплююче перевіряти, закріплювати та удосконалювати свої знання на практиці. Усім відомо, що найкраще закріплення теоретичних знань – це їх практичне застосування. Під час практики учні мають змогу вдосконалити свої навички, застосувати здобуті теоретичні знання, перевірити власні здібності з предмету, який вивчають!
Сьогодні у нашому навчальному закладі проводилася гра між учнями 9-11 класів «Інфоманія». У грі брали участь : Ільницький Денис (9-А), Компанієць Костя (10-А), Лазарєв Вова (10-А), Сафонов Євген (10-А), Гришаєва Ліза (10-Б), Хохлова Катерина (10-Б) та Чікал Михайло (11-Б).
Інформаційна гра сподобалась не тільки учасникам, але і членам журі та гостям заходу. Учасники були кмітливими, винахідливими, комунікабельними, дуже розумними та творчими. Вони не тільки показали свої знання у даному предметі, але і дізналися багато нового, корисного, цікавого та актуального. Оцінка знань і вмінь учнів є важливою ланкою навчального процесу, від правильної постановки якого багато в чому залежить успіх навчання. Всі учні проявили себе на високому рівні, але переможцем у цій не простій і цікавій грі став наймолодший учасник заходу Денис Ільницький.Без комп'ютера неможливо уявити своє подальше життя. Головне, щоб комп’ютер нам допомагав, а не опанував повністю нашим розумом. Бажаємо всім учасникам подальшого розвитку, успіхів у навчанні, нових знань та відкриттів, не втрачайте жаги до пізнання нової та цікавої інформації у нашому загадковому та не до кінця вивченому світі інформаційних технологій і наукових відкриттів.

Хохлова К., 10-Б клас

IMG_6863 IMG_6866 IMG_6867 IMG_6869 IMG_6870 IMG_6871