Конкурс–квест знавців англійської мови (Гімназія №4)

22 березня на базі школи №22 відбувся конкурс –квест «English adventures» знавців англійської мови серед закладів загальної середньої освіти Заводського району, який було організовано за підтримки народного депутата України Бориса Козиря. У квесті брали участь учні 9 та 10 класів. Мета заходу – активізація інтересу дітей до вивчення іноземних мов, розвиток лінгвістичних здібностей, формування в учнів навичок пізнавальної та творчої діяльності.

Так учні нашої гімназії Сочнєв Артем, Кузьміч Вікторія, Довгань Тетяна та Руденко Жанна змагалися з учнями Миколаївської СЗОШ та Миколаївського економічного ліцею та проявили творчій підхід у виконанні завдань. Усі учасники боролися за головний приз – 4 путівки у дитячий англомовний табір у Карпатах «DEC CAMP».

Учні проходили поетапно 6 локацій. Спочатку учні презентували себе та свої захоплення. Наступним завданням було написання листа англомовному другу, дотримуючись вимог неформального листування. Третім завданням була веб-вікторина «Національна українська кухня» . Четвертим завданням була інтерактивна вікторина « Спортивна гордість України». Останнім завданням була рольова гра « Подорож Україною», де учні розігрували непідготовлені діалоги з представниками інших закладів освіти.

За підсумками цих конкурсів Руденко Жанна посіла ІІІ місце серед учнів 10 класів та Довгань Тетяна посіла ІІІ       місце серед учнів 9 класів. Вітаємо переможців!