Лінійка ,,Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?..,,

26квітня 1986 року...

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2019 році годинник життя відраховує 33 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.

Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людства.

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?

Як тяжко, як тужно моєму народу болить.

У цей день творча група учнів гімназіі під керівництвом педагога-організатора, Віштал Я. С., провели загальногімназійну лінійку-реквієм, на якій учні Миколаівськоі гімназіі N4 мали змогу ще раз згадати цю трагічну дату, іі наслідки та причини ...згадати, щоб пам'ятати...згадати, аби зробити висновки, згадати...щоб не повторилося подібне лихо.

Емоційності та зворушливості лінійці надали хореографічні номери учнів, чутливі поетичні твори та тематичний музичний супровід, які не могли залишити нікого байдужими.

Гурток ,,Юний кореспондент,,