Лінійка до Дня міста

 

ДОБРИЙ ДЕНЬ, МИКОЛАЇВ!

Зорю зустрічаю на Бузі,
Красу світанкóву люблю.
Коли моє серце у тузі,
Втішаю тут душу свою.
Як сонечко землю зігріє,
Зійдý на Варварівський міст...
Мої почуття зрозуміє,
Хто тут народився і зріс.

8 вересня миколаївці відзначили День міста. Миколаєву виповнилось 229 років. На нашу думку, це доволі багато, хоч не станемо заперечувати, що є міста набагато старші за наше. Наприклад, Київ чи Львів.

У зв’язку з цим черговий 10-Б клас підготував дуже цікаву та змістовну лінійку. Гімназисти розповіли цікаві факти про наше місто. Крім того вони доречно наголосили на тому, що все ж таки найголовнішим у нашому місті є не кораблі, не чудові архітектурні споруди, зелені парки і затишні сквери, а люди, які своїми талантами та здібностями прославляють рідне місто!

А також учениця 10-Б Циганова Дарина виступила з піснею «Як у нас на Україні». Виступ був дуже гарним, емоційним та патріотичним.

Не можемо не згадати запальний танок, в якому брали участь майже всі учні чергового класу. Ми вважаємо, що 10-Б на всі 100%впорався із своїм завданням.

Організатор гімназії,Я. С. Віштал, нагадала про те, що найближчим часом у нас відбудуться вибори Президента гімназії. Гадаємо, деякі класи вже обрали кандидата і почали готувати передвиборчу кампанію. Нагадуємо, що цього року голосувати можуть лише учні 9-11 класів.

Отже, бажаємо вам вдалого тижня та гарного настрою!

Гурток «Юний кореспондент»