Міжнародний конкурс шкільних медіа

Питання формування та розвитку медіа-грамотності, захисту вітчизняного інформаційного простору є надзвичайно актуальним та нагальним як для всього українського суспільства, так і для кожного громадянина України. З цією метою щорічно, майже два десятиліття, у Миколаєві організовується і проводиться Міжнародний конкурс шкільних медіа.

23-25 квітня відбувався зліт юних юнкорів на ХVIII Міжнародному конкусі шкільних медіа. Наші гімназисти також долучились до конкурсу і представили дві роботи: гімназійну газету «Покоління NEXT» і відеоролик «Герої поруч з нами» від учнів 11-А класу та Гурської І.А. У четверг педагог-організатор і учениця 8-А класу Горковенко Маргарита взяли участь у телемарафоні на ТАК-TV під час якого вони розказали про роботи, представлені на конкурсі. О 15.00 відбулась церемонія відкриття конкурсу та виставки «Пекельний аеропорт» відомого журналіста Сергія Лойко і нагородження лауреатів конкурсу. Гімназію преставляли учениці 8-А класу Горбунова Дана та Гришаєва Єлизавета. Серед 1675 робіт наша газета стала лауреатом конкурсу.

У п'ятницю дівчата брали участь у майстер-класах і мали змогу поспілкуватись з Президентом Міжнародного конкурсу шкільних медіа Глібом Головченком, головою Держкомтелерадіо України Олегом Наливайком, головою Миколаївської облдержадміністрації Вадимом Меріковим, міським головою Миколаєва Юрієм Гранатуровим, експертом Ради Європи Тетяною Рєпковою, секретарем Національної спілки журналістів України Олександром Бухтатим. Офіційна церемонія нагородження переможців ХVІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа відбулася в Палаці творчості в цей же день, чому передували інтерв’ю та фотосесія з кожним учасником на «червоній доріжці».  Наш відеоролик «Герої поруч з нами» став номінантом у номінації «Краща мультимедійна редакція».

gNkbu9e3hdo  IAqfwWlihDQ68484_5 9TxMaIMK3Z8

jdlt24Mgi7k Z_8Fc0p2AXs