Міжнародний конкурс Write On! Ukraine 2020

Write On! – це щорічний конкурс для школярів 6-11 класів, студентів та дорослих, де можна проявити своє критичне мислення, навики письма та знання англійської мови. Він проводиться за підтримки Корпусу Миру США.

Конкурс проводиться в три етапи – регіональний, всеукраїнський та міжнародний. Переможці регіонального конкурсу з Миколаєва брали участь у всеукраїнському етапі, а вже у квітні переможці з України матимуть можливість позмагатися за перемогу у м. Тбілісі, Грузія.

Учасники конкурсу мали одну годину, щоб написати свою думку, ессе на запропоновану тему. На столі дозволено мати лише олівець/ручку та спеціальний бланк учасника. При оцінюванні робіт жюрі братиме до уваги більше креативність та творчість, а менше уваги звертатимуть на граматику та орфографію.
21.02.20 на базі Миколаївської гімназії 4 відбувся перший етап конкурсу Write Оn! Більш ніж 30 учнів з 6-10 класів брали участь у конкурсі. Волонтери Корпусу Миру Sarah та Casey обрали 12 найкращих робіт. Волонтери Корпусу Миру Sarah Winter і Joshua Wentz нагородили переможців міжнародними сертифікатами та подякували учням Миколаївської гімназії 4 за творчість та нестандартне мислення...

13 березня у м. Києві було оголошено переможців другого етапу міжнародного конкурсу Write On! Ukraine 2020 Creative Writing Competition.

Серед 2100 конкурсантів з 22 областей України учні Миколаївської гімназії 4 посіли призові місця.

Вітаємо Камінську Марію ( 7-А) та Завацького Ілларіона (10-А) з перемогою і висловлюємо безмежну вдячність за ваш талант і творчість! Ви гідно представили Миколаївську область на міжнародній арені.

Переможці будуть нагороджені цінними призами від Корпусу Миру після закінчення карантину.

http://bit.ly/390eiIF