Наша Батьківщина — Україна, і ми її громадяни

Людина народжується і отримує в спадщину саме дороге – Батьківщину. Її не обирають, вона, як і мати – твоя доля. Наша історія – це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за єдність, за своє щастя.

Упродовж століть землі України були розрізнені, належали до різних держав. Тож споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. Реалiзувалась ця мрія внаслiдок української революцiї 1917—1920 рокiв, пiд час якої утворилися двi демократичнi держави – Українська Народна Республiка (УНР) та Західноукраїнська Республiка (ЗУНР).

22 сiчня 1919 року на Софіївській площi, бiля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому, у присутностi десяткiв тисяч киян лiдери УНР і делегація ЗУНР заявили про свiй непохитний намiр збудувати єдину соборну Українську державу.

Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України, і відзначають його з 1999 року.

І ми, учні 7 – А класу, 27 січня провели класну годину присвячену цій знаменній події. Всі присутні   iз вдячністю згадували  тих героїв, якi боролися і борються за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався і намагається вiдродити незалежну Соборну Українську державу.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Соборність – це символ.

Символ боротьби за волю,

Порозуміння між людьми…

І часточка надії і віри у майбутнє.

Так, вір в майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.

                                                                                                          Прес-центр 7-А класу

IMG_6680 IMG_6684 IMG_6697 IMG_6700 IMG_6704 IMG_6713