Навчання без кордонів

З року в рік учні нашої гімназії беруть участь в різноманітних конкурсах, конференціях та проектах міжнародного рівня. Участь у подібних заходах дає їм можливість покращити свої знання, навички мовлення, а також знайти нових друзів у різних куточках світу. В минулому році гімназисти брали участь у багатьох міжнародних проектах, але найвизначнішим для них став проект «GoCamp». На базі гімназії проводився двотижневий літній мовний табір «LCE» до якого завітав, волонтер з Ізраїля. Ці два дивовижних тижні були переповнені радістю, емоціями, різноманітними конкурсами, квестами, зустрічами та знайомствами з новими друзями. Тому в 2018 році ініціативна група вирішила спробувати провести подібний захід. Учні: Гончаренко А. (10-Б) , Хохлова К. (11-Б), Штернберг В. (11-А) створили цікаве та яскраве відео-запрошення для волонтера з іншої країни. Сподіваємося, що у цьому році літній табір на базі нашої гімназії пройде весело, активно та пізнавально!

На цьому участь в міжнародних проектах не завершилась. Учениці 8-А класу, а саме: Череповська К. та Ягольник С. створили постер для участі в міжнародному проекті за підтримки Oxford University Press. Цей проект надає можливість показати своє індивідуальне бачення певного питання. Дівчата проявили креативність та політ фантазії, а саме головне – знання англійської мови у створенні свого унікального проекту.                                                              Вже доброю традицією стала участь гімназистів в eTwinning. Міжнародна програма для створення спільних навчальних проектів в країнах Європи надає можливість дітям з різних країн спілкуватися не тільки віртуально проводячи онлайн конференції, але і через подарунки й листи своїм закордонним друзям. Минулого року учасники з Греції надіслали учасникам гімназії подарунки та теплий, привітний лист. Команда 10-Б класу готує своїм новим друзям подарунковий лист у відповідь. Такі онлан спілкування стали доброю традицією нашої гімназії та об'єднюють нас усіх в одну європейську родину. 

Насамперед участь в міжнародних конкурсах дає змогу дітям пізнати культуру інших країн, а також застосувати свої нові знання і навички у реальних життєвих ситуаціях. Сподіваємося, що участь наших гімназистів у міжнародних проектах з кожним роком буде ще більш активною, цікавою та продуктивною. Насправді, причин вивчення іноземної мови може бути дуже багато, і у вас може бути своя, особиста! У століття розвинених відносин між країнами та континентами, знати хоча б одну іноземну мову — це норма для людини з інтелектом.  Вивчайте англійську мову та ставайте успішною, самодостатньою, всебічно розвиненою людиною, щоб світ відкривався вам у своїй різноманітності.

Президент гімназії Хохлова Катерина 11- Б клас