Обласні змагання юних акваріумістів

 

20 жовтня в Миколаївській гімназії №4 відбулися обласні змагання юних акваріумістів за підтримки обласного науково-екологічного центру учнівської молоді та торгівельної марки «Tetra». До гімназії прибули учасники з 21 навчального закладу міста Миколаєва та Миколаївської області. Програма заходу складалась з двох турів. В першому турі брали участь всі команди, що прибули на конкурс, де перевірялися їхні знання з іхтіології. В другий тур потрапили 12 команд, що за підсумками І туру набрали найбільшу кількість балів. Командам необхідно було оформити акваріум та правильно заселити до нього акваріумних рибок. Проте на ті команди, які не вийшли до ІІ туру чекала цікава програма від спонсорів заходу компанії «Tetra», перегляд галереї акваріумних рибок та лекція «Догляд за акваріумом».

До складу журі увійшли: директор Миколаївського обласного науково-екологічного центру учнівської молоді Троїцька Т.Б., завідуючий кафедри іхтіології Одеського національного університету ім. Мечникова Корованський Ю.В., заступник директора із зоочастини Миколаївського зоопарку Кириченко Ю.Є., керівник обласного науково-екологічного центру Чигрин Є.С., керівник Одеського  еколого-натуралістичного центру «Афаліна» Чорний С.М.

У цікавій та напруженій боротьбі почесне І місце виборола команда обласного науково-екологічного центру учнівської молоді, учасники якої є учнями Миколаївської гімназії №4: Дьомін Єгор (8-Б), Шаповаленко Дмитро (9-В), Бишевий Максим (8-В), Коваленко Денис (9-В), Александров Микита (9-В).

Вітаємо гімназистів з перемогою, бажаємо подальших успіхів!

Висловлюємо подяку організаторам конкурсу: директору Миколаївської гімназії №4 Гурець В.А.,  вчителю біології  Дьоміній О.В., заступнику директора з НВР Божко І.Ю., заступнику директора з ВР Архіповій А.Є.,  педагогу-організатору Шличек І.П., черговим: Мірошниченко І.В., Сидоренко Г.В., Зутіковій О.А., Безручко Т.О. Ми вдячні учасникам святкового концерту: керівнику народного колективу «Джерельце» Макаровій Г.Ю., учням гімназії №4: Дьоміну Є., Продаєвич К., Рижиковій К., Савчик О., Дяченко К., Брезгуновій К., Кузнєцову В., Вєдолкіній А, Бацуровській А.

Переглянути презентацію