Операція «Турбота»

У нашій гімназії завжди відбувається щось цікаве і особливе. Цього разу адміністрація школи хотіла звернути увагу на налагодження добрих взаємовідносин між учнями та людьми похилого віку.

Як тільки учні нашого класу дізналися про таке дійство, у них виникло бажанняо дразу відвідати своїх стареньких дідусів і бабусь.

Діти допомагали стареньким, деякі просто прийшли поговорити за чашкою чаю, розповісти, як у них справи, що нового вдома або у школі, а інші прийшли поцікавитись, як почуваються їхні бабусі й дідусі. Ті, у кого родичі живуть далеко й немає можливості доїхати й побачитись, просто надіслали листівку або зателефонували, сказали або написали щирі і теплі слова.

Ми вважаємо, що ця операція є важливою у нашому шкільному житті, адже не всі діти піклуються про бабусь і дідусів, деякі просто не хочуть, деякі відвідують родичів лише за наказом батьків, а для деяких, це було звичною справою.

3 1 2

Колектив 8-Б класу

11 жовтня в 10-Б класі відбулася година спілкування присвячена Дню людей похилого віку. Ми обговорили сучасне ставлення до людей похилого віку, відносини між молоддю і старшим поколінням. Дізналися про права які надає і забезпечує держава громадянам пенсійного віку. Також ми дійшли висновку, що дуже важливо допомагати нашим бабусям, дідусям ті іншим представникам старшого покоління. В кінці нашої години спілкування деякі учні представили їх власну допомогу своїм дідусям і бабусям.

11 111

Прес-центр 10-Б класу

1 жовтня кожен представник старшого покоління приймає привітання до Дня літніх людей. Як приємна ця увага бабусям і дідусям, не передати словами. У кожному місті планети проходить святковий концерт. Пісні, танці, музика, частування – все це для людей похилого віку. Хочеться висловити їм подяку за роки праці, виховання дітей і онуків, їх життєву мудрість і розважливість.

Молоді люди не замислюються про те, що незабаром вони стануть дорослими. Здається, що попереду ще все життя сповнене щасливих моментів. Але час не стоїть на місці, і ми стаємо старше, мудріше, за плечима віз досвіду і знань. «А кому тепер все це потрібно?» – так думає кожен другий літній чоловік. Тому приємні їм будуть будь-які вітання до Дня літньої людини. Короткі вірші або довга завчена мова – неважливо. Їм потрібна увага, потрібно знати, що про них пам’ятають і цінують!

Молоді не зрозуміють часом,

Як можна в багато десятків років бути молодою?

Душа не старіє ніколи,

Запам’ятайте ви це, панове!

Віскі сиве, зморшки на щоках,

А чортики всі бігають в очах.

А бадьорість духу дарує тілу вічність,

Кокетство і прикольну безпечність.

У кожному віці є свої плюси,

Бігають по будинку онуки-карапузи!

Не страшно постаріти і бути бабусею,

Чи веселим і уважним дедулей!

Ви радуйте нас мудрістю і досвідом,

А ми відповімо вас турботою і клопотами.

Літнім людям треба допомагати! І завдяки нашій акції кожен з класу зміг допомогти своїм бабусям і дідусям та привітати їх!

et01enisgfw ercoiybjvzc

 

Прес-центр 8-А класу

 

13 жовтня учні 8-В класу святкували день бабусь. Учні провели годину спілкування. Кожен розповів про свою бабусю, про те, як хто відпочиває у бабусі та у кого бабуся найкраще випікає тістечка та пироги. Бабуся! Чи є в світі краща людина? Скільки вона пережила, але яка ніжна, щира! Скільки вона недоспала ночей, голублячи онучат! Подивимось у бабусині очі. Які вони щирі! У них не побачиш ні лукавства, ні хитрощів. Це погляд добра й любові.
Звісно ж, бабусі бувають різні. Але ж все одно, вони наші рідні, тому обов’язково треба дарувати їм нашу увагу і тепло!
Бабусенько мила,
Бабусенько рідна,
Онукам та дітям
Ти завжди потрібна.
Вітаємо любу
Бабусю зі святом,
Їй зичимо щастя
Й здоров’я багато.

2_6nfxhbm94

 

Прес-центр 8-В класу

 

img_6104 img_6108 img_6098 img_6100

Прес-центр 6-Б класу

11 жовтня учні 7-А та 9-А  запросили до своєї вітальні  ветеранів праці: подружжя Лук’яненків — Юрія Олександровича і Валентину Дмитрівну         , Долю Людмилу Євгенівну,  де привітали із Днем людей похилого віку.

Слова подяки лунали від підростаючого покоління людям, які будували нашу країну, виборювали її незалежність. Ми вдячні їм, адже вони є прикладом для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи їх життя, ми  будує своє. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

Запрошені гості побажали гімназистам міцного здоров`я, щасливої долі, спокою, радості, добра і віри в краще життя.

Хай і  ваші бажання виповнюються, шановні ветерани, хай вас люблять, цінують і піклуються про вас — ви того варті!

img_0778 img_0786 img_0789 img_0814

Прес-центр 7-А, 9-А класу

01.10. – День людей похилого  віку. Колектив  10 – А класу привітав ветерана війни – Чудайкіну Валентину Миколаївну. Вона розповіла нам цікаві та захоплюючі історії та власні вірші, написані з неймовірною любов`ю та ніжністю. Ми бажаємо Валентині Миколаївні здоров`я та злагоди.

7nff0xslb3a

Прес-центр 10-А класу