Першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки

22 лютого пройшла Першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки, яка була присвячена «Пам’яті снайпера Людмили Павличенко». Змагання проводились в залі Спортакіад допризовної молоді.

Завдяки вдалому виступу команди дівчат в складі: Гарбар А., Годорожа М., Солопова Ю., Шмагло Є., Голубєва А., Місюра А., Басова К., Захаренко Є., Хабарова Д., Муригіна Д...  В Поточному Протоколі Спортакіади наша команда посідає 3 місце. Вітаємо дівчат!

Крім того 23 лютого обласний відділ національно-патріотичного виховання провів чергові навчально-тренувальні заняття за програмою «Школа – Патріот», в яких прийняли участь і наші учні, а саме: Міклухо О., Єфімов О., Лопасов В., Шмагло Є., Голубєва А., Мороз А., Хабарова Д. і Захаренко Є...

Учні ознайомились з правилами та технікою стрільби з пістолета, застосуванням зброї «ЛазерТак». Набули навичок в наданні домедичної допомоги в умовах бойових дії та транспортуванні (переміщенні) пораненого (потерпілого в сектор укриття).

Надалі у нас Турнір, присвячений 75-річниці визволення міста від нацизму, тож бажаємо учням успішного виступу в пройдених змаганнях і, звісно ж , в навчанні.