Підсумки VI обласного фестивалю-конкурсу сучасного танцю «Сучасні ритми»

З метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, 11 березня 2017  року обласним Будинком художньої творчості проведено VІ обласний фестиваль-конкурс сучасного танцю «Сучасні ритми».

Участь у заході взяли 35 хореографічних колективи (понад 600 дітей) з навчально-виховних закладів області – переможців районних (міських) етапів.

Хореографічні колективи представили на  розгляд  журі 70 танцювальних номерів: хореографічних композицій та сюжетних танців, у трьох вікових категоріях та різних хореографічних формах.

Журі відмітило високий рівень виконавської майстерності та високу сценічну культуру.

Переможцем VІ обласного фестивалю-конкурсу сучасного танцю «Сучасні ритми» в ІІ віковій категорії став  «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради, керівник Макарова Ганна Юхимівна. Учасники колективу виконали хореографічні композиції «Тролі» та «Фантазії про космос».

Щиро вітаємо  «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» із перемогою та висловлюємо вдячність керівнику Макаровій Ганні Юхимівні за багаторічну і результативну працю з вихованцями!