Пізнаємо Миколаівщину

23 та 30 листопада учні Миколаївської гімназії №4 відвідали завод «Лакталіс-Миколаїв» з метою проведення цікавої пізнавальної екскурсії та можливості зануритись у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємства! Екскурсія розпочалася з ознайомлення з роботою виробничого цеху, де учням було презентовано можливості нової німецької виробничої лінії, яка на очах у вражених екскурсантів миттєво перетворювала молочні продукти на продукцію для широкого вживання.
Під час екскурсії учні 7-В та 10-Б класів поринули в незабутню подорож у часі, щоб дізнатись, яким чином всесвітньо відомі молочні продукти потрапляють на численні прилавків магазинів у всьому світі. Екскурсія залишила незабутні враження, особливо була приємною можливість скуштувати смачні солодощі, що виготовляються на заводі.
«Цікаво було зазирнути по той бік виробництва. Своїми очима побачити, як виготовляється один з твоїх улюблених сирочків та яким чином потрапляє до тебе,"- саме такі враження залишись у всіх відвідувачів заводу «Лакталіс-Миколаів».
Наприкінці екскурсії представник керівництва «Лакталіс-Миколаїв» ознайомила екскурсантів зі структурою та технологією роботи офісних приміщень, окрему увагу приділивши роботі торгового відділу. Його окремою зоною є виставка-продаж новинок асортименту виробів заводу. Учні мали змогу поставити запитання щодо особливостей організаційної побудови підприємства, внутрішнього і зовнішнього середовища його функціонування, на які отримали вичерпні та цікаві відповіді. На завершення зустрічі учням подарували набір солодкої молочної продукції, а також можна було придбати продукцію «Лакталіс-Миколаїв» за цінами виробника.
Висловлюємо велику вдячність організаторам екскурсії за таку унікальну можливість розширити свої знання у сфері товарознавства та екологічності товарів!

Учні 10-Б, 7-В класів