Посвята в гімназисти

Довгоочікувана та урочиста подія – посвята в гімназисти – відбулася 25 жовтня. На традиційне свято були запрошені учні п’ятих, десятих  класів, батьки, вчителі та адміністрація гімназії.

Свято пройшло в театралізованій формі, головними діючими персонажами якої були п’ятикласники, президент гімназії (Андреєв Є.), пірати (Шпаченко А., Гурець Ю, Мавродієва О., Валявський Є.), наставник гімназії (Зутіков М.) та ведучі (Конніков О., Анищенко А.).

Юних учнів гімназії, привітала директор Валентина Андріївна, яка зазначила, що багато хто з нинішніх п’ятикласників вже мав нагоду відзначитися, всі вони – обдаровані, сильні, творчі особистості, на яких чекає чудове майбутнє, для яких відкрито сотні шляхів.

До привітань директора приєдналася Рижикова К., яка подарувала п’ятикласникам чудову пісню про гімназію №4. Славнозвісний народний  ансамбль «Джерельце» виконав хореографічну композицію «Пірати Карибського моря». Талановиті танцюристи Бацуровська А., Вєдолкіна А., Кацала В. та Валяренко Д. допомогли перенести учнів в казкову, пригодницьку атмосферу.

Піcля проходження всіх конкурсних випробувань учні довели, що гідні носити почесне звання «Гімназиста»! Тому проголосили  урочисту клятву гімназиста та  виконали  гімн гімназії.

Завершилася подія яскраво: пов’язуванням символічних гімназійних краваток юним учням старшими, а також перетворенням гімназійного залу на справжнє буйство кольорів.

yi_PxG_HJ6E L92tBU4cjro NJ6i2O6Qe2cy3a1MhVHbw4 SgljYllo_7E

cb4uTWTkQ4c Ix0z7kFRr-oCjjzrKADfksTJeFoGTiWec9pgnfeyZMMU  g1bEM6g2lQEIHPZrEcQln4   QzTLQYJNKCg

QDcHhjglOdwU6iNPAd3bso XhKJ1Alkc0wInrvAosUqk4