Практична сесія проекту Європейського Союзу «eTwinning Plus»

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти і науки України продовжує проект Європейського Союзу «eTwinning Plus» та проводить тренінги для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України.

11 жовтня вчитель англійської мови Миколаївської гімназії 4 Плешивцева Л.М. була запрошена на практичну сесію до міста Києва. Під час тренінгу вчителі-амбасадори програми розповіли, як знайти партнерів з інших країн та поділилися прикладами найкращих проектів та власним досвідом. Корисним для учасників тренінгу було і знайомство з послами Бельгії та Франції, які запропонували плідну міжнародну співпрацю між країнами та наголосили, що 2019 — Рік французької мови.

18 жовтня вчитель англійської мови Богаченко Н.М. була запрошена на сесію, де отримала практичну інформацію щодо відзнак у програмі eTwinning (NQL, EQL, EP, проект місяця).

Також була проведена відкрита дискусія з експертом освіти офісу рформ МОН Володимиром Брискіним на тему: «Як організувати інклюзивне навчання в школі».

Практичні сесії програми eTwinning, які проводять експерти служби підтримки є важливим елементом успішної участі в програмі