Презентація STEM-освіти на День міста

Сучасний світ ставить перед освітою непрості завдання: вчитися повинно бути цікаво, знання повинно бути застосовано на практиці, навчання повинно проходити в цікавій формі, і все це повинно дати добрі плоди в майбутньому дитини. Тому STEM-освіта в останні кілька років стає дуже популярною. STEM – абревіатура англійських слів Science, Technology, Engineering, Mathematics: наука, технологія, інженерія, математика. Взаємозв’язок цих областей науки допомагає дитині зрозуміти непростий і вкрай цікавий навколишній світ у всьому його різноманітті.

STEM-освіта об’єднує інноваційні технології у вивченні як природних, так і художніх дисциплін і цікава нетривіальним підходом до вивчення і викладу складних речей доступним і зрозумілим способом.

8 вересня під час святкування Дня міста на вулиці Соборній було організавоно фестиваль  STEM-освіти. Було запрошено і гімназистів на чолі із керівником-наставником Васильковим Д.Ю. Девятикласники презентували свої надбання в цій галузі. Це такі майстри своєї справи, як Тіхоміров Денис ( 9-А), Полудін Іван та Летичивер Данііл (9-В).