Районний етап конкурсу «Олімпійське лелеченя»

В кінці вересня в гімназії пройшов  І тур спортивного конкурсу «Олімпійське лелеченя». В заході брали участь учні 6А,6Б,6В класів. Найспритніші гімназисти увійшли в склад команди «Олімпіонік» і представили Миколаївську гімназію №4 у ІІ турі конкурсу.

Районний етап конкурсу  відбувся 3 жовтня на спортивному стадіоні «Юність». Спортивні змагання включали в себе такі види вправ: біг, стрибки, ведення баскетбольного м'яча, жонглювання футбольним м'ячем, стрибки зі скакалкою, ведення футбольного м'яча, стрибки в мішках та через обруч.

Честь гімназії захищала збірна команда учнів 6А та 6В класів: Гавріленко Дмитро, Івасюк Вікторія, Омельяненко Елизавета, Арзуманова Анастасія, Кім Анастасія, Поспєлова Марина, Савчик Оксана, Шурупова Анастасія, Кудлаєнко Андрій, Компанєєць Костянтин, Барладим Віталій, Сафонов Євген, Павлусь Ігор, Рожков Володимир. Керівниками команд стали викладачі фізичної культури:Хоменко О.В. та Брагін А.Л.

Юні спортсмени гімназії показали дуже високий рівень підготовки в усіх запропонованих конкурсах. Команда «Олімпіонік» посіла І призове місце і була відмічена, як одна з найкращих в районі. Зараз учні вже почали підготовку до ІІІ туру конкурсу.

Дякуємо Хоменко Ользі Вікторівні та Брагіну Анатолію Леонідовичу за чудову підготовку команди!

БАЖАЄМО КОМАНДІ «ОЛІМПІОНІК» ПЕРЕМОГИ У НАСТУПНОМУ ТУРІ!