Регіональний конкурс юних акваріумістів

8 грудня в Миколаївській гімназії №4 проведено Регіональний конкурс юних акваріумістів. Із самого ранку учасники команди ШАП «Фенікс» (учні гімназії №4) завершали кінцеві штрихи підготовки і чекали зустрічі з командами. На жаль, через несприятливі умови деякі учасники не змогли відвідати цей захід, але ті, кому вдалось прибути, залишилися задоволеними.
Свято зібрало 18 команд з Миколаєва, Миколаївської області та м. Одеси.
І тур конкурсу передбачав теоретичні завдання. Команди старанно відповідали на питання і за підсумками 10 команд пройшли у другий тур.
Поки жюрі підводило підсумки І туру, учні гімназії № 4 показали святковий концерт.
У II турі команди створювали дизайн акваріуму. Все необхідне було надано спонсорами ТМ «Тетра» та ТМ «Сузір'я».
В той час як юні акваріумісти працювали, у холі відбувалися конкурси та ігри, організовані командою ШАП «Фенікс». Абсолютно всі змогли взяти участь у конкурсі та отримати подарунки. Також проводилася оглядова екскурсія до аквагалереї гімназії №4, яка вразила всіх відвідувачів.
Найбільше задоволення отримали малюки, яким випала нагода малювати розмальовки, за що вони отримали солодку винагороду та безліч призів.
Після завершення другого туру усі учасники були запрошені до актової зали для оголошення результатів.
Команди-переможці отримали у подарунок акваріуми та футболки від спонсорів свята.

Переглянути фото-звіт можна за посиланням: http://gimnazija448.blogspot.com/p/blog-page_2728.htm

Пропонуємо переглянути  сюжет із телевізійних новин Миколаївщини http://www.youtube.com/watch?v=L0YTFhMGOXE&feature=youtu.be