Спортивне орієнтування

Чи знали ви, що у стінах нашої спортивної зали проводять час не тільки учні, а й вчителі? Нажаль, вони не грають у футбол, баскетбол, або не стрибають на скакалці, але це тільки тому, що вони проходили цікавий та нестандартний майстер клас зі спортивного орієнтування. Спортивне орієнтування — вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. Вчителі проявили себе з найкращої сторони, вони були швидкими, веселими, винахідливими та дружніми. Вам напевно цікаво, хто з вчителів проявив себе трішечки вправніше!? Ними стали Архіпова А.Є. та Дзюндзя Н.С., які працювали у дружній та злагодженій команді.
В змаганні також брали участь Тубальцева Т.О., Божко І.Ю., Фролова А.О., Борсукевич Ю.В., Філатова Л.В., Станова О.В., Васильков Д.Ю., Броницька А.
Дякуємо за організацію майстер класу Брагіну А.Л. та його юним помічникам Хохловій К. та Северінчуку Д.
Такий спортивний захід став усім до вподоби: вчителі трішечки відпочили від тяжкого робочого дня, а діти ще більше впевнилися у тому, що їх вчителі найкращі. Ми сподіваємося, що це був тільки початок нашого спортивного та захоплюючого орієнтування.

Хохлова К., 10-Б