13 січня 2011 року в актовій залі гімназії відбувся концерт Миколаївської обласної філармонії, на якому виступили естрадний ансамбль «Співаючі юнги» і танцювальний колектив. На концерті були присутні більше 200 учнів та вчителів.
Особливо цікавим концерт був ще і тому, що в складі ансамблю на саксофоні грає наш випускник Олександр Ігнатушин.
Это было превосходно, отличны праздник для всех возрастных категорий.