Храми рідного міста

Нещодавно наш клас відвідав екскурсію, яка називалася«Храми рідного міста». Екскурсовод розповідав нам про те, як хрестили Київську Русь. Князь Володимир послав послів, щоб ті дізналися яка віра краща. Потім князь похрестив усіх людей міста у річці Дніпро. І з того часу його стали називати Володимир-Сонечко. Автобусна екскурсія проходила таким чином, що ми змогли побачити католицький собор , протестантську кірху, єврейську синагогу , православні храми міста.

    

Ми відвідали храм на вулиці Фалеєвській. В храмі ми познайомилися зі священиком , який розповів нам про те як і коли було збудовано храм. Цей храм збудований у вигляді хреста. Там є три зали. У третій-центральній залі нам проводив екскурсію Батько Борис, який розповів нам про християнську релігію. Про те, що храми є різних видів: у вигляді зірки, кола, хреста тощо. Його розповідь була дуже цікавою та ми із задоволенням слухали її.

храм на вулиці Фалеєвській

Після екскурсії в храмі, ми відвідали територію лікарні, на якій знаходиться найбільший дуб в Миколаєві. Його може охопити три-чотири дитини. Ми побачили  Миколаївську Обсерваторію, де проводять космічні  та  метеорологічні дослідження . Але, нажаль, нам не вдалося відвідати її. Ми  обов’язково  відвідаємо цей цікавий історичний та науковий об’єкт. Також, було цікаво послухати  і про інші храми та церкви в Миколаєві.

6А клас

Залишити відповідь