Подорож до замку Тамплієрів

Замок «Тамплієр» — це новий заміський комплекс, побудований в стилі замків ХII ст... Він знаходиться в самому серці скіфських степів Причорномор'я, на Миколаївщині, в селі Шевченкове. Вся територія комплексу — це своєрідний етнографічний музей, з парком, рестораном, готелем, середньовічним тиром і Лицарським Арсеналом.

Архітектура XIII-го століття дозволяє зануритися в атмосферу середніх віків. Ми відразу поринули у казковий світ таємничих лицарів і благородних дам. По прибутті у замок нас зустрічав один з лицарів тамплієрів. Від нього ми почули цікаву розповідь про історію ордену Тамплієрів та замку «Тамплієр».

Наступною була екскурсія до Лицарського Арсеналу.

Там нам розповідали про традиції одягу лицарів-тамплієрів та їх зброєносців, показували лицарську зброю. У замку «Тамплієрів», за бажанням, можна випробувати себе в лицарському турнірі, стрільбі з арбалета та у багатьох інших розвагах, що допоможуть відчути дух того часу.

Наш клас приймав участь у цікавих конкурсах, запропонованих лицарями-тамплієрами. Потім, в ресторані замку «Тамплієр», ми змогли  поповнити свої сили, спробувавши смачний і поживний обід. У залі ресторану за нашою поведінкою суворо і пильно спостерігав Залізний Дракон.

Це була дуже цікава і захоплююча екскурсія. Ми ніби поринули в світ справжнього середньовіччя, лицарства і чаклунства!

5-А клас

Залишити відповідь