Я, (ім’я, прізвище), на Статуті гімназії урочисто присягаю наполегливо втілювати у життя свою передвиборчу програму, бути завжди вірним гімназійному братству, справедливо відстоювати інтереси гімназистів, особистим прикладом надихати їх на перемоги у навчанні, науковій діяльності, суспільно-корисних справах, постійно піклуватися про збереження гімназійних традицій, примножувати добру славу гімназії.
Присягаю бути добрим, чуйним, уважним до кожного з гімназистів, з повагою ставитися до вчителів, берегти атмосферу довіри і взаєморозуміння в гімназії.
Присягаю любити і шанувати Україну, своїх батьків, рідну гімназійну родину.
Присягаю!