Святкування Масляної

20 лютого учні 5-В класу проводжали зиму святкуванням Масляної. Масляна — останній перед Великим постом тиждень — популярне народне свято, що дійшло до наших днів ще з язичницьких часів.Кожний день Масниці має певне значення, назву та цікаві звичаї про які нам розказали ведучі свята. В останній день Масляної прощаються із зимою і спалюють опудало із залишками святкової їжі, а попіл розвіюють полем. Цей день ще називають Прощеною неділею, адже люди просять один у одного прощення за заподіяні неприємності і можливі образи. Учні також вибачились один перед одним та пограли в традиційні ігри.

Потім розпочалась друга частина свята – конкурс команд на кращий рецепт млинців. Учні завчасно були об’єднані у команди, які отримали домашнє завдання приготувати традиційні страви свята – млинці. Та не просто приготувати, а ще й зняти відео процесу приготування і підготувати презентацію страв.

До журі учні запросили заступника директора з виховної роботи Архіпову А.Є. та педагога-організатора Дзюндзю Н.С. Нелегким завданням було обрати переможців, адже всі учні готувались дуже старанно і відповідально. За результатами всіх конкурсів перше місце посіла команда «Первый блин не комом».

Дякуємо за підготовку та проведення свята класному керівникові Шапран С.В., учням та їх батькам!

IMG_1714 IMG_1719 IMG_1726 IMG_1742 IMG_1751 IMG_1754 IMG_1711 IMG_1769