Участь у міському турнірі з робототехніки «Kiber kids picnic»,

17.10  відбувся перший в м. Миколаєві відкритий міський турнір з робототехніки «Kiber kids picnic», де учні Миколаївської гімназії 4 Мазур Артём, Радченко Дмитро, Каменєв Володимир показали високий професіоналізм і посіли ІІ місце 👏🥈🏆

Чому вивчення робототехніки важливе:

1. Дитина вчиться створювати робота з дрібних деталей, між якими існує логіка. Також аналізує важливість кожної деталі, оцінює роль у будівництві, вчиться заміняти її або ж доповнювати.

2. Коли учень працює та експериментує з технікою, це сприяє розвитку творчого потенціалу, вмінню знаходити правильні рішення у непередбачених ситуаціях.

3. Заняття робототехнікою сприяють розвитку інтелекту, пам’яті, уваги та фантазії.

4. Проектуючи об’єкт, дитина розвиває критичне, точне, логічне та інженерне мислення.

5. Під час робототехніки учні ПРАКТИЧНО застосовують знання точних наук. Наприклад, розраховують радіус повороту робота чи проектують архітектурні споруди в мініатюрі.

6. Залишити проект на стадії розвитку – це не про заняття робототехнікою. Діти розвивають ще одну важливу навичку – завжди доводити справу до кінця.

7. Дитина ще в школі може розвиватись у професії, яка не тільки престижна у світі, але дуже цікава та може сприяти вирішенню важливих проблем людства