Увага! Оголошення!

Колектив Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді пропонує допомогу в організації літнього відпочинку.
З початком літніх канікул постає питання пізнавального та цікавого дозвілля здобувачів освіти. З огляду на послаблення карантинних обмежень, пропонуємо вам скористатись цією можливістю і відвідати організованими групами дітей туристичні магніти м. Миколаєва: астрономічну обсерваторію, кращий в Україні зоопарк, комплекс плавальних басейнів «Водолій», археологічну пам’ятку «Дикий Сад», кінотеатри, різноманітні музеї, здійснити прогулянку річковими трамвайчиками чи помилуватися фонтанами Соборної площі та Серця міста.
Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді надає можливість комфортного розміщення організованих груп дітей з дотриманням належних протиепідемічних вимог. Вартість проживання складає від 110 до 130 гривень на добу на одну особу. Бронювання місць здійснюється за вказаними нижче номерами телефонів.
За необхідності, працівниками закладу надається консультативно-довідкова допомога щодо організації програми перебування дитячих груп в обласному центрі з урахуванням вікових особливостей та інтересів.
Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 63.
Контактні телефони: (0512) 47-97-59, 47-85-40.