«Вікно в Європу»

В березні, в рамках декади іноземних мов, пройшов захід під назвою «Вікно в Європу» серед 5 класів нашої гімназії, який підготували вчителі Назаренко О.О., Чишко О.І., Фісіна І.А.

Захід розпочали двоє ведучих з якими було дуже цікаво подорожувати країнами Німеччини, Англії, Франції. Перед початком подорожі був театральний виступ трьох королів Англії, Франції, Німеччини 19 століття, які потім перетворилися на сучасних президентів, прозвучав гімн Європи і глядачі відправилися у Францію відвідувати «Будинок Моди». Всі мали можливість побачити яскраві, колоритні, екстравагантні костюми країн Європи (Франції, Німеччини, Англії) у музичному супроводженні під гаслом: «Супер модель по-європейські», які представляли учні 5-х класів.

Завітавши до будинку Гете, глядачі насолодилися виразними читаннями віршів різними мовами (німецькою, французькою, англійською) під назвою «Єврослухання 2017», які зачитали учні 5А, 5Б, 5В класів.

Далі з ведучими всі відправилися у Палац дитячої творчості та почули чудові пісні у виконанні учнів 5-х класів англійською, французькою та німецькою мовами.

Потім глядачі відправилися у віртуальну подорож країнами, почули та побачили багато цікавого.

Завершили захід ведучі вікториною для присутніх в залі учнів гімназії, на якій учні активно відповідали на запитання. Кожен клас був нагороджений банкнотами у вигляді євро. Кожен клас отримав І, ІІ, ІІІ місця.

Також були нагородження всі учасники заходу подяками та грамотами.