ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ «МІШЕЧОК»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ РУХ

 (SCHOOL RECYCLING WORLD)

Запрошуємо всіх приєднатися до проекту!!!

З 20 березня 2020 року ми заохочуємо шити екомішечки для користування в повсякденному житті та побуті. А також прагнемо, щоб використання цих торбинок стало щоденною корисною звичкою – альтернативним пакуванням  при покупці товарів.

В рамках проєкту проводиться творчий конкурс. 

Завдання творчого конкурсу та умови: 

І ІНДИВІДУАЛЬНІ 

  • виготовити мішечки, що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню;
  • зробити фото або відео створеного мішечка (можна з автором) опублікувати в соціальних мережах з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #мішечок й відмітити сторінки https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld та (або) https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld. Такі роботи будуть  автоматично приймати участь у індивідуальних розіграшах подарунків кожні два тижні. Рекомендовано підписатись  на сторінки організаторів проекту, слідкувати за перебігом проекту та розіграшами. 

ІІ ГРУПОВІ

   -  виготовити максимальну кількість мішечків та порахувати їх (підтвердження це фото мішечок+автор, якщо один автор зробив багато мішечків учасник робить одне фото,  на якому має бути видно скільки мішечків він зробив. Важливо: автори підписують свої фото: Прізвище ім'я, кількість мішечків, номер школи). Найкращі фото організатори будуть публікувати в хроніки проекту та поширювати у засоби масової інформації.

Учні  закладу який більше всього  пошиють мішечків за період проекту, будуть мати фото підтвердження, почнуть ними користуватись в побуті та виконають усі умови проекту виграють супер приз (кількість пошитих мішечків мають співпадати з кількістю мішечків які видно на фото).                          

ОБОВЯЗКОВО!!!

Всі фото з пошитими мішечками надсилати на вайбер  — 097 754 92 92 або класному керівнику. Це необхідно, щоб ввести точні дані (кількість пошитих мішечків, кілюкість учнів, що долучилися до проекту) в супровідну документацію на участь у розіграші призів.