Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика

Про проведення Всеукраїнського
відкритого марафону з української
мови імені Петра Яцика

Повідомляємо, що відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» «Про проведення Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика» від 17 грудня 2020 року № 221/10-2605, із метою розвитку в учнівської стійкої мотивації, свідомого прагнення до вивчення української мови 22 лютого – 21 березня 2021 року в дистанційному форматі проводитиметься Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика (далі – Марафон), у якому зможуть узяти участь учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти. Правила проведення Марафону додаються. Реєстрація на участь у змаганні буде відкрита з 01 до 14 лютого 2021 року.
Просимо поширити інформацію серед учнівської.

Діна Діордіца(066) 900 97 04

Додаток
Правила
проведення Всеукраїнського відкритого марафону
з української мови імені Петра Яцика
Загальні положення
1. Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика (далі – Марафон) проводиться з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.
2. Марафон організовують Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» та Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».
Технічним партнером Марафону є товариство з обмеженою відповідальністю «Еволюшн Груп», яке надає доступ учасникам до платформи HUMAN.
3. Учасниками Марафону є учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти.
4. Участь у Марафоні є добровільною та безкоштовною.
5. Учасники Марафону несуть відповідальність за дотримання принципів академічної доброчесності. 6. Обробка персональних даних учасників Марафону здійснюється з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Організація та проведення Марафону
7. Для участі в Марафоні учасникам необхідно в період з 01 до 14 лютого 2021 року:
а) заповнити анкету (режим доступу: https://cutt.ly/GhYhvnu ), за добу на вказану в анкеті електронну пошту надійде інструкція з реєстрації на платформі HUMAN та код доступу;
б) зареєструватися на платформі HUMAN (режим доступу: https://id.ev.systems/auth/registration ).
8. Марафон проводиться в дистанційному форматі з 22 лютого до 21 березня 2021 року в чотири етапи.
9. Завдання на платформі HUMAN будуть доступні учасникам о 10 годині 23 лютого, 02 березня, 09 березня та 16 березня.
10. Перехід на наступний етап Марафону відбувається за умови виконання завдань попереднього етапу, незважаючи на кількість балів, які набрав учасник за результатами перевірки.
11. Учасник, який не виконав завдання певного етапу або не надіслав його на перевірку, вибуває з Марафону.
12. Результатом Марафону є сума балів за завдання, що виконані учасником на чотирьох етапах.
Визначення призерів мовного марафону
13. Призери Марафону визначаються з числа учасників, які виконали завдання всіх чотирьох етапів, набрали найбільшу кількість балів та посіли 1–3 місця у співвідношенні 1:2:3.
14. Призери Марафону отримують дипломи МБФ «Ліга українських меценатів».
15. Призери можуть бути відзначені преміями МБФ «Ліга українських меценатів».

Директор Василь ШУЛЯР